Drzwi antywłamaniowe

Strona główna >

Drzwi antywłamaniowe

Drzwi antywłamaniowe w Mario Dekor.

Dom to miejsce, w którym powinniśmy czuć się bezpiecznie. Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe to najlepszy sposób zabezpieczenia swoich czterech kątów przed intruzami. Wykonane są zazwyczaj ze stali bądź są z obu stron obite blachą. Posiadają wzmocnioną konstrukcję, która utrudnia ich wyważenie lub wyłamanie dzięki czemu gwarantują poczucie komfortu.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę wybierając drzwi antywłamaniowe? Klasa odporności drzwi antywłamaniowych to ważny czynnik, na który powinieneś zwrócić uwagę. Klasa antywłamaniowa określa wytrzymałość drzwi na poszczególne techniki włamań. Te o wysokiej klasie określają nawet szacowany czas oporu drzwi na poszczególne narzędzia czy przyrządy służące do włamań. Klasy określane są według normy europejskiej - od 1 do 6 lub polskiej - A, B i C.

Drzwi antywłamaniowe Warszawa Ursynów – sprawdź to!

Solidne drzwi antywłamaniowe to jeden z ważniejszych elementów, który zwiększa bezpieczeństwo Twojego domu. Dlatego w ofercie sklepu Mario Dekor znajdziesz szeroki wybór drzwi antywłamaniowych, z pewnością znajdziesz więc to, czego szukasz!

  • Wysoka jakość produktu
  • Różne klasy antywłamaniowe
  • Profesjonalny montaż