Drzwi ukryte

Strona główna >

Drzwi ukryte

Drzwi ukryte w Mario Dekor.

Jednym z najnowszych trendów w branży okienno-drzwiowej są drzwi ukryte. Ich ościeżnica jest ukryta w ścianie, przez co sprawiają wrażenie, że zlewają się z nią w jedną całość. Widoczny jest jedynie styk płaszczyzny skrzydła drzwiowego i ściany oraz klamka, co nadaje dodatkowego uroku całej aranżacji. Ponadto drzwi ukryte w ścianie sprawiają, że pomieszczenie wydaje się optycznie powiększone, dzięki czemu mieszkanie jest wyraźnie przestronniejsze.

Drzwi ukryte w ścianie – wyjątkowy design!

Drzwi ukryte zazwyczaj wybiera się w kolorze jak najbardziej zbliżonym do koloru ściany. Dzięki temu uzyskujemy minimalistyczny efekt gładkiej tafli, który zapewnia wyjątkowe wrażenia estetyczne. Tak atrakcyjne wizualnie rozwiązanie, idealnie sprawdzi się we wszystkich nowoczesnych, minimalistycznych, a także industrialnych wnętrzach.

Bogaty wybór drzwi ukrytych w Warszawie znaleźć można w ofercie sklepu Mario Dekor na Ursynowie. Drzwi niewidoczne to bardzo modne i funkcjonalne rozwiązanie. Zapraszamy do naszego sklepu, w którym eksperci Mario Dekor pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania dopasowanego do Twojej przestrzeni – zapraszamy!