Markizy / refleksole

Strona główna >

Markizy / refleksole

MARKIZY PRZECIWSŁONECZNE I REFLEKSOLE ZYSKUJĄ NA POPULARNOŚCI

Kiedyś znaliśmy je głównie z filmów, których akcja rozgrywała się w krajach południowych lub z wyjazdów do Włoch, Grecji lub Hiszpanii. Współcześnie markizy jednak w coraz większym zakresie zdobywają polski rynek. Te piękne kolorowe zasłony zapewniają nie tylko ochronę przed słońcem, deszczem i upałem, ale także skutecznie rozjaśniają i ozdabiają domy czy kawiarnie, ożywiają elewacje, a przede wszystkim sprzyjają wypoczynkowi i wprawiają w wakacyjny nastrój. Wśród naszych najlepszych propozycji znajdziecie zarówno klasyczne markizy czerwono-białe, jak i beżowe, zielone czy w innej barwie.

W naszym sklepie na Ursynowie w Warszawie oferujemy różnorodne, kolorowe refleksole, czyli pionowe markizy fasadowe, dzięki którym można przysłonić szybę od wewnątrz lub zewnętrznie. Tkanina zmniejsza ilość dostających się do pomieszczenia promieni słonecznych, zwiększając komfort cieplny osób znajdujących się w środku. Tekstylne rolety to sprawdzone rozwiązanie do mieszkań lub biur – poprawiają wygodę pracy, zmniejszając nasłonecznienie przestrzeni biurowej i pozwalają ograniczyć koszty stosowania klimatyzacji. Odmianą refleksoli są markizorolety, w których wygięta tkanina tworzy daszek, odsłaniając dolną część okna.

REFLEKSOLE DOSTĘPNE SĄ U NAS W WARSZAWIE W DOBRYCH CENACH.

Jakie korzyści płyną z posiadania markizy?

  • zapobiegają dostawaniu się do wnętrza szkodliwych promieni ultrafioletowych
  • obniżają temperaturę mieszkania
  • umożliwiają przebywanie w trakcie trakcie małego deszczu pod rozłożoną tkaniną
  • pod rozłożoną tkaniną można schronić się przed małym deszczem
  • są nie tylko dekoracja domu lub lokalu, ale także formą reklamy
  • pozwalają na pracę przy komputerze bez zasłoniętych okien

Oferujemy wszystkie popularne typy markiz oraz realizację rozwiązań specjalnych. Posiadamy własną kolekcję tkanin oraz systemy sterowania elektrycznego. Na nasze produkty zawsze udzielamy 2-letniej gwarancji, zapewniamy profesjonalne doradztwo, 10-14-dniowy termin realizacji zamówień, fachowy montaż oraz najwyższą JAKOŚĆ. Markizy, które produkujemy, dzielimy na trzy grupy: ze względu na przeznaczenie, zastosowanie oraz miejsce montażu.

Markizy tarasowe


Doskonale sprawdzają się jako osłony dużych powierzchni, takich jak tarasy, nowoczesne, duże balkony czy ogródki restauracyjne. Konstrukcja wykonana ze stopów aluminium malowana jest lakierem proszkowym – paleta kilku podstawowych kolorów pozwala wybrać odpowiednią wersję kolorystyczną.

Impregnowana tkanina akrylowa jest sprowadzana z firmy PARA i DICKSON. Ramiona przegubowe o wymiarach 150 cm, 200 cm, 250 cm, 300 cm, 350 cm, 400 cm z wbudowanymi w środku silnymi sprężynami. Napęd może być ręczny – na korbkę, elektryczny – na włącznik klawiszowy lub pilota, czy też na czujnik wiatrowo-słoneczny.

Markizy balkonowe


Markizy balkonowe mają zastosowanie nie tylko nad balkonami w blokach i domach mieszkalnych, ale mogą też z powodzeniem zastępować markizy koszowe, szczególnie reklamowe. Ich plusem jest duża, płaska powierzchnia poszycia, idealnie nadająca się do wykonania nadruków.

W ofercie przygotowaliśmy markizy z ramionami montowanymi na ścianie o wysięgu 80 cm, 100 cm, 140 cm, 180 cm oraz szerokości do 6,5 m.

Markizy koszowe - klasyczne i kuliste


Markizy koszowe cieszą się coraz większą popularnością ze względu na swoje kształty, kolory oraz przeznaczenie. Są zauważalne z dalszej odległości, dzięki czemu klienci trafiają łatwiej w miejsce, w którym zostały zastosowane. Markizy koszowe stosuje się głównie jako zadaszenie witryn sklepowych, kiosków barów oraz restauracji. W ofercie przygotowaliśmy daszki jednopolowe, dwupolowe, trzypolowe, czteropolowe oraz kuliste. Taki rodzaj markizy zbudowany jest z profili aluminiowych, do których przymocowana jest tkanina. Poszycie może być wykonane z folii PCV lub tkaniny akrylowej impregnowanej.

Wymiary: szerokość do 6 m, wysięgi do 160 cm. Na całej powierzchni możemy wykonać dowolny nadruk.

Produkcja oraz sprzedaż markiz odbywa się obecnie w naszej siedzibie znajdującej się w mieście Warszawa, w dzielnicy Ursynów, jednak naszą ofertę kierujemy nie tylko do mieszkańców Warszawy. Naszymi atutami są korzystne ceny, wysoka jakość materiałów oraz solidnie wykonywane usługi.