Na wymiar

Strona główna >

Na wymiar

Indywidualne zamówienia dla klientów Mario Dekor.

Mario Dekor oferuje szeroki wybór markiz, rolet, żaluzji, moskitier i drzwi. Zdajemy sobie jednak sprawę, że często eleganckie i funkcjonalne rozwiązania należy dopasować do indywidualnych potrzeb i preferencji klientów.

Dlatego oferujemy również realizacje na specjalne zamówienie. Oprócz standardowych propozycji do dyspozycji klientów z Warszawy oddajemy:

  • Markizy na wymiar
  • Rolety na wymiar
  • Żaluzje na wymiar
  • Moskitiery na wymiar
  • Drzwi na wymiar

Dlaczego warto wybrać drzwi i osłony produkowane na wymiar?

Zakup gotowych produktów ma wiele zalet. Zazwyczaj wyróżnia je dobra cena i fakt, że są dostępne od ręki. To dobre rozwiązanie w sytuacji, gdy zależy nam na bardzo szybkim wykończeniu domu lub mieszkania. Co więcej, gotowe drzwi czy osłony można dokładnie obejrzeć, dotknąć, przetestować i przekonać się, czy wygląd i funkcjonalności produktu odpowiadają naszym wymaganiom.

Nie da się jednak ukryć, że drzwi na wymiar czy markizy, moskitiery, żaluzje i rolety na wymiar posiadają szereg atutów, które gwarantują długie i bezusterkowe użytkowanie. W końcu, aby drzwi czy osłony idealnie spełniały swoją rolę, muszą być doskonale dopasowane do otworów drzwiowych, ram okiennych czy elewacji budynku. Wiąże się to z koniecznością ich poprawnego wymierzenia, a następnie dobrania produktu odpowiedniej wielkości. Jeśli zamawiamy produkt na wymiar i profesjonalny montaż zyskujemy gwarancję, że otrzymany towar będzie w dokładnie takim rozmiarze, jaki potrzebujemy.

Co więcej, wybierając produkt na zamówienie, możemy także dopasować wszystkie funkcjonalności, jakie uznamy za najbardziej potrzebne. Znalezienie gotowego towaru, który będzie odpowiadał na wszystkie nasze oczekiwania – zarówno w kwestii estetyki, jak i właściwości użytkowych – może okazać się trudne.

W naszej firmie chcemy odpowiadać na wszystkie potrzeby klientów. Dlatego oferujemy realizację indywidualnych zamówień na wymiar. Dzięki temu nasi klienci mogą zdecydować się na funkcjonalną osłonę i drzwi bez względu na ograniczenia montażowe.

Mario Dekor to kompleksowość usług – od zdjęcia wymiarów, przez wygodny proces zamówienia, po profesjonalny i szybki montaż w Warszawie.