Plisy

Strona główna >

Plisy

Plisy Warszawa – Mario Dekor

Rolety plisowane, nazywane popularnie plisami to bardzo nowoczesny i funkcjonalny system osłon okiennych. Jedną z największych zalet plis okiennych jest możliwość dopasowania ich nie tylko do tradycyjnych okien prostokątnych, ale również do tych o nietypowych kształtach oraz do okien dachowych. Obsługa plis jest bardzo prosta i odbywa się za pomocą estetycznych uchwytów. Z kolei szeroki wybór materiałów o różnych barwach i różnej strukturze pozwala na idealne dopasowanie plisy okiennej do stylu naszego wnętrza.

Plisy okienne Warszawa – zapraszamy do Mario Dekor.

Delikatny i wyjątkowy design plis sprawia, że stanowią oryginalny dodatek do aranżacji wnętrza w każdym stylu. Plisy okienne sprawdzają się w domach urządzonych zarówno w stylu glamour, jak i stylu minimalistycznym czy skandynawskim. Dzięki temu, że plisy można podnosić zarówno od dołu do góry, jak i od góry do dołu jesteśmy w stanie kontrolować dopływ światła według własnego uznania. Co więcej, rolety plisowane chronią także przed nagrzewaniem pomieszczeń, również tych na poddaszach.

W sklepie Mario Dekor można znaleźć bogatą ofertę plis okiennych, a nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam na fachową pomoc naszym klientów.