PODŁOGI Z ŻYWICY

Strona główna >

Podłogi z żywicy

MIMO IŻ PODŁOGI Z ŻYWICY POCZĄTKOWO ZNAJDOWAŁA ZASTOSOWANIE GŁÓWNIE W PRZEMYŚLE, OBECNIE UŻYWA SIĘ JEJ W HALACH WYSTAWOWYCH, BIUROWCACH O DUŻEJ POWIERZCHNI ORAZ DOMACH MIESZKALNYCH.

Posadzka z żywicy jest jednolita i nie posiada fug, dzięki czemu codzienna pielęgnacja nie stanowi problemu. Ogromny wybór dla osób, które cenią sobie najwyższą jakość oraz komfort codziennego użytkowania.

Dlaczego warto postawić na usługi naszego przedsiębiorstwa?


Podłoga z żywicy znajduje się w naszej ofercie od wielu lat, co pozwoliło nam na perfekcyjne opanowanie wszystkich technik oraz innowacyjnych rozwiązań. Dodatkowo zatrudniamy specjalistów zajmujących się profesjonalnym i kompleksowym doradztwem, dzięki czemu każdy klient może swoją stworzyć wymarzoną kompozycję.

Posadzka żywiczna w naszym wykonaniu charakteryzuje się idealnym położeniem oraz wysoką jakością dodatków i wykończeń. Wszystkie prace ściśle konsultujemy z Klientem, dzięki czemu obsługa jest całkowicie kompleksowa i obejmuje nie tylko wykonanie nawierzchni, ale również przywiezienie materiałów na miejsce pracy. Po zakończonych działaniach wszystko zostaje ładnie posprzątane.