ROLETY DZIEŃ NOC I ROLETY MATERIAŁOWE

Strona główna >

Rolety materiałowe

ROLETY MATERIAŁOWE - NAJMODNIEJSZE ROZWIĄZANIE OSŁON OKIENNYCH

CORAZ CZĘŚCIEJ ZASTĘPUJĄ ONE KLASYCZNE FIRANY I ZASŁONY. ROLETY MATERIAŁOWE OFEROWANE PRZEZ NAS W WARSZAWIE NADADZĄ KAŻDEMU WNĘTRZU NOWOCZESNEGO CHARAKTERU

Rolety materiałowe to w ostatnich latach najbardziej popularne rozwiązania. Wersja mini dodatkowo jest najtańszym systemem dostępnym na rynku polskim i europejskim. Występuje wiele wersji rolet materiałowych: wersja nakładana na tak zwane zaczepy i przykręcane. Ciekawym rozwiązaniem jest to, że wersja nakładana, gdy wyjmie się zaczepy, również można przykręcić. W każdym z obu wymienionych przypadków zaczepy mają możliwość regulowania i obejmują rant okna do 2,5cm szerokości. Materiał jest obciążany belką, która wykonana jest z metalu. Takie rozwiązanie pozwala na odpowiednie napięcie i ułożenie materiału. Dzięki kasetce i prowadnicom jakiekolwiek prześwity są wyeliminowane do minimum. Prowadnice te zapewniają też prowadzenie tkaniny nawet w oknie uchylonym.

Kupując rolety materiałowe, otrzymują Państwo wszystkie (nawet najmniejsze) elementy montażowe. W skład wchodzą również zaczepy i żyłki. Po rozpakowaniu otrzymanej paczki, zamówione przez Państwa rolety materiałowe są gotowe do montażu. Nie trzeba martwić się, że pojedyncze elementy należy szukać w innych sklepikach. Warto również wspomnieć, że nasze produkty mają wysoki poziom estetyki. Delikatne, minimalistyczne uchwyty elegancko prezentują się na oknach. Rolety materiałowe wręcz idealnie pasują do każdego rodzaju okien - PCV, aluminiowych i drewnianych. Po montażu, stają się nierozłączną, integralną częścią okien. Pojedyncza roleta posiada mechanizm łańcuszkowy, który pozwala na zatrzymanie rolety w dowolnie wybranym przez Państwa położeniu. Nazywany jest on samohamującym mechanizmem. Mechanizmy, kasetki i prowadnice mają podstawowe kolory, czyli biały, brązowy, a także orzech i mahoń. Należy pamiętać, że kolory materiałów, które są przedstawione na zdjęciu w folderze lub na monitorze, mogę się różnić od kolorów rzeczywistych. Oczywiście różnica ta jest niewielka. Każdy materiał ma inny stopnień zaciemnienia, w większości wykonane są - 100 procent poliester, co daje gwarancję, że pod wpływem różnych czynników, takie jak wilgoć, nie odkształci się. Rolety materiałowe w kasecie są bardzo praktyczną osłoną okienną.

ZALETY ROLET MATERIAŁOWYCH

Dzięki obudowie, na materiale (często ciemnym) nie osiada kurz (co bez obudowy było by widoczne) i roleta może przez dłuższy czas spełniać swoją funkcję. Wspomnieliśmy o dwóch rodzajach montażu. Jednak mając na względzie ciężar rolet wraz z obudową, zalecany jest montaż tylko metodą "na wkręty". Podczas takiego montażu nie uszkadzamy ramy okna, bo odbywa się ono jedynie do listwy przyszybowej. Jest to bardzo ważna informacja, bo taki montaż nie łamie warunków gwarancji u producentów okien. Oczywiście należy postępować zgodnie z instrukcją montażu. W momencie nie trzymania się wytycznych, nie bierzemy odpowiedzialności za uszkodzenia, jakie wynikną podczas montażu. Kolejną zaletą rolety jest to, że nie przeszkadza wywietrznikom zamontowanym na górze okna, ponieważ nie "wchodzimy" z montażem na ramę okna - montaż odbywa się jak wcześniej wspomnieliśmy do listwy przyszybowej. Warszawa to piękne miasto, które reprezentuje Polskę przed wieloma turystami. Dołącz się do tego kupując rolety dopasowane do Twojej okolicy. Każda roleta materiałowa ma wiele zalet. Występują w pełnej palecie barw. Zachęcamy, by przed złożeniem zamówienia skonsultować się z naszym sprzedawcą, który odpowie na wszelkie pytania i rozwieje wszystkie wątpliwości. Po podjęciu decyzji prosimy złożyć zamówienie poprzez formularz dostępny na stronie. Prosimy postępować zgodnie z kolejnymi krokami dotyczącymi zamówienia. Zastrzegamy sobie prawo do przedpłaty w niestandardowych zamówieniach.

Rolety dachowe


Skutecznie chroniące przed słońcem to 100% wygoda codziennego użytkowania, dzięki systemowi prowadzenia bocznego. Nasza oferta to szeroka gama kolorów przygotowana w dwóch systemach: standardowym oraz dekolux.

W szczególności polecamy system ten drugi, który stworzony jest do oryginalnych okien dachowych typu velux oraz fakro.

Rolety kasetowe


Na ogół montowane do listew przy szybowych, wykluczają ingerencje w ramie okna, dzięki czemu nie traci ono gwarancji. Elegancka konstrukcja powoduje, że okno pozostaje atrakcyjne i funkcjonale. Ponad 300 wzorów sprawia, że istnieje możliwość dopasowania rolety praktycznie do każdego rodzaju wnętrza. Wśród tkanin znajdują się materiały tradycyjne, niepalne, refleksyjne oraz podgumowane. Posiadamy również rolety sprężynowe, które dzięki specjalnemu systemowi zasłaniane są z dołu do góry.

Rolety screen


Zapewnią optymalną ochronę przeciwsłoneczną oraz wsparcie pracy klimatyzatorów, tym samym ograniczając koszty eksploatacyjne obiektu.

 • W pozycji zamkniętej rolety są doskonałą barierą przed insektami oraz zanieczyszczeniami
 • Charakterystyczną cechą systemu są zintegrowane z tkaniną prowadnice boczne, tzw. Systemem ZIP (zabezpiecza przed silnymi podmuchami wiatru) 
 • Szeroka gama tkanin pozwala optymalnie dostosować screeny zarówno pod kątem funkcji, jak również wizualnym do fasady budynku
 • Rura nawojowa tkaniny osłonięta jest skrzynką górną, która może być: owalna, kwadratowa lub ścięta
 • Skład tkanin zawierających włókna szklane i PCV pozwala na ich czyszczenie, zwijanie na mokro
 • Skrzynka ekstrudowana zapewniająca możliwość uzyskania dużych gabarytów rolety SCREEN

Rolety dzień – noc


Praktyczne i eleganckie rozwiązanie w zakresie osłon okiennych. Dostępne w systemie kasetowym oraz wolno wiszącym, wykonane są z impregnowanego materiału, dzięki czemu są odporne na kurz i łatwe w konserwacji.

Zalety produktu:

 • Możliwość operowania ilością światła przenikającego do pomieszczenia bez konieczności podnoszenia rolety,
 • Nowoczesna dekoracja okienna łącząca funkcję żaluzji, rolety, firany, zasłony,
 • Płynne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylnym oknie,
 • Atrakcyjna kolekcja tkanin oraz dopasowana kolorystyka detali pozwala optymalnie dobrać roletę do wystroju wnętrza,
 • Roleta umieszczona w pełnej osłonie aluminiowej pozwala na szybki montaż i demontaż,
 • Przeznaczone do wszystkich typów okien (drewniane, aluminiowe, PVC)

 

Rolety wolnowiszące


Doskonałe i skutecznie chroniące przed słońcem rozwiązanie do montażu w skrzydłach i wnękach okiennych. Ten rodzaj rolet jest nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczny – możliwe wykończenia ozdobnymi falbanami lub nadrukiem.

Dzięki możliwości sterowania roletami przy pomocy pilota, sznureczka koralikowego lub sprężyny, codzienne korzystanie z rolet to czysta przyjemność.