ROLETY DZIEŃ NOC I ROLETY MATERIAŁOWE

Strona główna >

Rolety materiałowe

Rolety materiałowe Warszawa - Mario Dekor – najmodniejsze rozwiązanie wśród osłon okiennych.

Rolety materiałowe coraz częściej zastępują klasyczne firany i zasłony. Trudno się dziwić – rolety materiałowe niosą za sobą szereg korzyści. Są bardzo atrakcyjne cenowo, a nadają wnętrzu niepowtarzalnego, nowoczesnego charakteru. Co więcej, rolety materiałowe występują w kilku wersjach – wyróżniamy rolety na zaczepy i rolety przykręcane. W obu przypadkach zaczepy mają możliwość regulowania i obejmują rant okna do 2,5cm szerokości. Materiał jest obciążany belką, która wykonana jest z metalu. Takie rozwiązanie pozwala na odpowiednie napięcie i ułożenie materiału. Dzięki kasetce i prowadnicom jakiekolwiek prześwity są wyeliminowane do minimum.

Montaż rolet materiałowych – Mario Dekor.

Montaż rolet materiałowych można wykonać samodzielnie. Kupując rolety materiałowe w Mario Dekor wszystkie niezbędne elementy montażowe otrzymujesz w zestawie. Mając na względzie ciężar rolet wraz z obudową, zalecany jest montaż metodą "na wkręty". Podczas takiego montażu nie uszkadzamy ramy okna, bo odbywa się on wyłącznie do listwy przyszybowej, dzięki temu nie łamiemy warunków gwarancji u producenta okien.

Bogaty wybór rolet materiałowych w Mario Dekor.

Nasze materiałowe rolety, poza prostotą w montażu, wyróżnia także wysoka jakość, design i estetyka wykonania. Bogaty wybór rolet materiałowych sprawia, że idealnie pasują do każdego rodzaju okien - PCV, aluminiowych i drewnianych. Warto pamiętać, że każdy materiał ma inny stopnień zaciemnienia, jednak rolety w większości wykonane są ze 100% poliesteru, co daje gwarancję, że pod wpływem różnych czynników, np. wilgoci, materiał się nie odkształci. Dlatego rolety materiałowe w kasecie są bardzo praktyczną osłoną okienną.

W ofercie Mario Dekor znajdziesz:

Rolety dachowe


Skutecznie chronią przed słońcem, to 100% wygoda codziennego użytkowania, dzięki systemowi prowadzenia bocznego. Zapewniamy szeroką gamę kolorów przygotowaną w dwóch systemach - standardowym oraz dekolux.

Rolety kasetowe


Na ogół montowane do listew przy szybowych, wykluczają ingerencje w ramie okna, dzięki czemu nie traci ono gwarancji. Elegancka konstrukcja powoduje, że okno pozostaje atrakcyjne i funkcjonale. Ponad 300 wzorów sprawia, że istnieje możliwość dopasowania rolety praktycznie do każdego rodzaju wnętrza. Wśród tkanin znajdują się materiały tradycyjne, niepalne, refleksyjne oraz podgumowane. Posiadamy również rolety sprężynowe, które dzięki specjalnemu systemowi zasłaniane są z dołu do góry.

Rolety screen


Zapewnią optymalną ochronę przeciwsłoneczną oraz wsparcie pracy klimatyzatorów, tym samym ograniczając koszty eksploatacyjne obiektu. W pozycji zamkniętej rolety są doskonałą barierą przed insektami oraz zanieczyszczeniami. Charakterystyczną cechą systemu są zintegrowane z tkaniną prowadnice boczne, tzw. systemem ZIP (zabezpiecza przed silnymi podmuchami wiatru). Szeroka gama tkanin pozwala optymalnie dostosować screeny, zarówno pod kątem funkcji, jak i estetyki. Skład tkanin zawierających włókna szklane i PCV pozwala na ich czyszczenie oraz zwijanie na mokro.

Rolety dzień – noc


To praktyczne i eleganckie rozwiązanie w zakresie osłon okiennych. Dostępne w systemie kasetowym oraz wolno wiszącym. Takie rolety wykonane są z impregnowanego materiału, dzięki czemu są odporne na kurz i łatwe w konserwacji. Do największych zalet tego rozwiązania należy możliwość operowania ilością światła przenikającego do pomieszczenia bez konieczności podnoszenia rolety. Rolety dzień-noc to nowoczesna dekoracja okienna, łącząca w sobie funkcję żaluzji, rolety, firany i zasłony. Dzięki szerokiej kolekcji tkanin istnieje możliwość dopasowania kolorystyki detali idealnie do wnętrza.

Rolety wolnowiszące


To doskonałe i skutecznie chroniące przed słońcem rozwiązanie do montażu w skrzydłach i wnękach okiennych. Ten rodzaj rolet jest nie tylko funkcjonalny, ale również wyjątkowo estetyczny – istnieje możliwość wykończenia rolet ozdobnymi falbanami lub nadrukiem. Dzięki możliwości sterowania roletami przy pomocy pilota, sznureczka koralikowego lub sprężyny, codzienne korzystanie z rolet to czysta przyjemność.