Rolety rzymskie

Strona główna >

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie Warszawa – Mario Dekor.

Nie bez przyczyny mówi się, że rolety rzymskie to idealny duet. Duet, który łączy w sobie zwiewność i estetykę zasłon wraz z funkcjonalnością rolet materiałowych. Właśnie dlatego rolety rzymskie poza ochroną wnętrza przed promieniami słonecznymi i przypadkowymi spojrzeniami sąsiadów, spełniają także funkcję dekoracyjną. Ogromny wybór materiałów sprawia, że rolety rzymskie idealnie wpasują się do każdego wnętrza. Roleta rzymska do sypialni, roleta rzymska do salonu, roleta rzymska do kuchni – każda z nich będzie prezentować się elegancko i wyjątkowo.

Montaż rolet rzymskich Warszawa – Mario Dekor.

Rolety rzymskie, w zależności od koloru i rodzaju materiału z jakiego są wykonane, mogą zaciemniać lub rozjaśniać wnętrze, dopasowując się do funkcji pomieszczenia i potrzeb jego użytkowników. Uproszczając, można powiedzieć, że rolety rzymskie występują w dwóch wariantach:

  • Roleta rzymska transparentna – chroni przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczenia, a wpuszczając do niego subtelne, rozproszone światło optycznie je powiększa,
  • Roleta rzymska przyciemniająca – skutecznie chroni przed wysokimi temperaturami, tworząc przy tym klimatyczną atmosferę sprzyjającą relaksowi.

Rolety rzymskie na wymiar oferowane w sklepie Mario Dekor idealnie sprawdzą się jako skuteczna ochrona pomieszczenia przed słońcem, jednocześnie pełniąc funkcję ozdobną. W celu wyboru odpowiednich rolet rzymskich, zapraszamy do naszego sklepu na warszawskim Ursynowie – specjaliści Mario Dekor zawsze służą radą i profesjonalną pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia.