Rolety zewnętrzne i antywłamaniowe

Strona główna >

Rolety zewnętrzne

STOSOWANE GŁÓWNIE Z MYŚLĄ O ZABEZPIECZENIU WNĘTRZA PRZED WANDALIZMEM I WŁAMANIEM, IDEALNIE CHRONIĄ WNĘTRZE TAKŻE PRZED NADMIERNYM NAGRZEWANIEM ORAZ NASŁONECZNIENIEM

Wytrzymałe rolety zewnętrzne zabezpieczają wnętrze budynków przed nadmiernym nasłonecznieniem, a także włamaniami oraz wandalizmem. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że zapewniają dobrą izolację akustyczną i termiczną, dzięki czemu są gwarancją oszczędności na energii – ograniczają potrzebę stosowania ogrzewania oraz klimatyzacji. Zewnętrzne rolety to doskonałe rozwiązanie zarówno do domów i mieszkań prywatnych, jak i lokali o charakterze użytkowym.

SOLIDNE ROLETY ZEWNĘTRZNE - ANTYWŁAMANIOWE

Oferujemy antywłamaniowe rolety zewnętrzne w wielu wariantach dostosowanych do indywidualnych wymagań klienta i specyfiki różnego rodzaju budownictwa. Nasze modele wykonano solidnie i starannie, dzięki czemu są wyjątkowo trwałe. Dodatkowo cechuje je funkcjonalność oraz nowoczesny design wpływający na zachowanie wysokiej estetyki elewacji.

Odporne rolety zewnętrzne mogą być połączone z inteligentnym systemem zarządzania budynkiem. Wyposażenie ich w zegar oraz czujniki temperatury, opadów, nasłonecznienia i siły wiatru sprawia, że mogą działać automatycznie – po zaprogramowaniu będą opuszczały się i podnosiły również podczas nieobecności właścicieli. Elektryczne napędy i systemy sterowania znacznie podnoszą komfort użytkowania przesłon, co sprawdza się w przypadku dużej ilości rolet, modeli wielkogabarytowych oraz montowanych w trudno dostępnych miejscach. Zapraszamy do poznania zaawansowanych technologicznie produktów, które mogą zostać zintegrowane z roletami elewacyjnymi, naokiennymi, podtynkowymi oraz moskitierami.

NAPRAWA ROLET ZEWNĘTRZNYCH I ANTYWŁAMANIOWYCH

Jeśli klient posiada osłony okienne od innego producenta i uległy one usterce lub poważnej awarii, przeprowadzamy serwis rolet zewnętrznych w Warszawie. Duże doświadczenie naszych specjalistów sprawia, że naprawa rolet antywłamaniowych przebiega zawsze szybko i przynosi oczekiwane efekty. Właściwie diagnozujemy problem i przeprowadzamy profesjonalny serwis rolet antywłamaniowych, dzięki któremu można je znów użytkować bez obaw o wystąpienie nowej awarii. Wszystkich klientów, których interesuje naprawa rolet zewnętrznych w Warszawie, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne mają możliwość zastosowania automatycznych czujników zmierzchu, czasu, wiatru, czuwania, a także podłączenia do systemu inteligentnego zarządzania budynkiem, dzięki czemu korzystanie z nich jest maksymalnie uproszczone.

Najlepsze sterowniki mierzą siłę wiatru, temperaturę zewnętrzną i wewnętrzną, nasłonecznienie, opady oraz pozwalają zaprogramować rolety, tak aby podnosiły się i opuszczały również, podczas nieobecności właścicieli.

Elektryczne napędy i sterowania

Nie tylko znacznie podnoszą komfort użytkowania przesłon, zwłaszcza w przypadku dużej ilości rolet, ale także ułatwiają korzystanie z rolet montowanych w trudno dostępnych miejscach lub przesłon o dużych gabarytach.


W naszej ofercie znajdują się zarówno rolety zintegrowane z moskitierą, rolety elewacyjne, rolety naokienne, jak i rolety podtynkowe.