Rolety zewnętrzne i antywłamaniowe

Strona główna >

Rolety zewnętrzne

STOSOWANE GŁÓWNIE Z MYŚLĄ O ZABEZPIECZENIU WNĘTRZA PRZED WANDALIZMEM I WŁAMANIEM, IDEALNIE CHRONIĄ WNĘTRZE TAKŻE PRZED NADMIERNYM NAGRZEWANIEM ORAZ NASŁONECZNIENIEM

Jeśli chcesz zabezpieczyć swoją nieruchomość przed włamaniem, wandalizmem czy po prostu nadmiarem światła w pomieszczeniu w Warszawie, koniecznie postaw na rolety zewnętrzne. Zabezpieczą przed upałem, chłodem, a także zapewnią niezbędną prywatność. Podczas wyjazdów ochronią Twoje mienie. To skuteczny i prosty sposób na zapewnienie sobie spokoju oraz pełnego bezpieczeństwa. Elewacja nadal prezentuje się doskonale, a Ty śpisz spokojnie. Czym wyróżniają się nasze rolety antywłamaniowe produkowane w naszej firmie w Warszawie? Czytaj dalej.

CZYM SĄ ROLETY ANTYWŁAMANIOWE I DLACZEGO WARTO JE MIEĆ?

Rolety antywłamaniowe oprócz ochrony przed słońcem i upałem mają jeszcze jedno zadanie: chronić budynek przed złodziejami, uniemożliwiając dokonanie włamania. Co jeszcze warto o nich wiedzieć?

  • Za pomocą inteligentnego systemu zarządzania budynkiem można uzależnić pracę rolet od stopnia nasłonecznienia, siły wiatru czy temperatury. Dzięki temu będą działać automatycznie;
  • Za pomocą sterownika można ustawić otwieranie bądź zamykanie rolet na konkretną godzinę, dzięki czemu nie trzeba będzie robić tego za każdym razem;
  • Elektroniczne sterowanie umożliwia bezwysiłkowe podnoszenie i opuszczanie rolet, aby znalazły się w optymalnym położeniu;
  • Dzięki roletom zewnętrznym wykonanym w naszej firmie w Warszawie zapewnisz właściwą temperaturę i przyjemny cień w domu, gdyż gwarantują dobrą izolację akustyczną i termiczną;
  • Można je zintegrować z moskitierą, dzięki czemu latem ochronisz się również przed komarami lub innymi owadami;
  • Możesz wybierać spośród rolet elewacyjnych, okiennych i podtynkowych, więc na pewno znajdziesz wariant idealny dla Ciebie!
  • Nasze rolety antywłamaniowe łączą solidne wykonanie i estetykę, więc okno czy elewacja budynku bardzo dobrze się prezentują. Możesz wybrać taką wersję kolorystyczną, która najbardziej przypadnie Ci do gustu. Czarna? Biała? A może w ciepłym odcieniu brązu?

Troszcząc się zarówno o bezpieczeństwo, jak i o mikroklimat panujący w domu, warto pokusić się o zainwestowanie w solidnie wykonane rolety zewnętrzne za pośrednictwem naszej firmy z Warszawy.

NAPRAWA ROLET ZEWNĘTRZNYCH I ANTYWŁAMANIOWYCH

Jeśli klient posiada osłony okienne od innego producenta i uległy one usterce lub poważnej awarii, przeprowadzamy serwis rolet zewnętrznych w Warszawie. Duże doświadczenie naszych specjalistów sprawia, że naprawa rolet antywłamaniowych przebiega zawsze szybko i przynosi oczekiwane efekty. Właściwie diagnozujemy problem i przeprowadzamy profesjonalny serwis rolet antywłamaniowych, dzięki któremu można je znów użytkować bez obaw o wystąpienie nowej awarii. Wszystkich klientów, których interesuje naprawa rolet zewnętrznych w Warszawie, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne mają możliwość zastosowania automatycznych czujników zmierzchu, czasu, wiatru, czuwania, a także podłączenia do systemu inteligentnego zarządzania budynkiem, dzięki czemu korzystanie z nich jest maksymalnie uproszczone.

Najlepsze sterowniki mierzą siłę wiatru, temperaturę zewnętrzną i wewnętrzną, nasłonecznienie, opady oraz pozwalają zaprogramować rolety, tak aby podnosiły się i opuszczały również, podczas nieobecności właścicieli.

Elektryczne napędy i sterowania

Nie tylko znacznie podnoszą komfort użytkowania przesłon, zwłaszcza w przypadku dużej ilości rolet, ale także ułatwiają korzystanie z rolet montowanych w trudno dostępnych miejscach lub przesłon o dużych gabarytach.


W naszej ofercie znajdują się zarówno rolety zintegrowane z moskitierą, rolety elewacyjne, rolety naokienne, jak i rolety podtynkowe.