Rolety zewnętrzne i antywłamaniowe

Strona główna >

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne i rolety antywłamaniowe Warszawa – Mario Dekor

Rolety zewnętrzne i rolety antywłamaniowe posiadają szereg zalet, dlatego są tak często wybierane przez naszych klientów. Przede wszystkim rolety zewnętrzne zabezpieczają wnętrze budynków przed nadmiernym nasłonecznieniem, a także przed włamaniami oraz wandalizmem. Zapewniają dobrą izolację akustyczną i termiczną, dzięki czemu są gwarancją oszczędności na energii – ograniczają potrzebę stosowania ogrzewania czy klimatyzacji. Zewnętrzne rolety to doskonałe rozwiązanie zarówno do domów i mieszkań prywatnych, jak i lokali o charakterze użytkowym.

Montaż rolet wewnętrznych i antywłamaniowych Warszawa – Mario Dekor

Oferujemy antywłamaniowe rolety zewnętrzne w wielu wariantach dostosowanych do indywidualnych wymagań klienta i specyfiki różnego rodzaju budownictwa. Nasze modele wykonano solidnie i starannie, dzięki czemu są wyjątkowo trwałe. Dodatkowo cechuje je funkcjonalność oraz nowoczesny design wpływający na zachowanie wysokiej estetyki elewacji.

Co istotne, rolety zewnętrzne mogą być połączone z inteligentnym systemem zarządzania budynkiem. Wyposażenie ich w zegar oraz czujniki temperatury, opadów, nasłonecznienia i siły wiatru sprawia, że mogą działać automatycznie – po zaprogramowaniu będą opuszczały się i podnosiły również podczas Twojej nieobecności w domu. Elektryczne napędy i systemy sterowania znacznie podnoszą komfort użytkowania przesłon, co sprawdza się w przypadku:

  • dużej ilości rolet,
  • modeli wielkogabarytowych,
  • rolet montowanych w trudno dostępnych miejscach.

Zapraszamy do sklepu Mario Dekor na warszawskim Ursynowie, gdzie z największą przyjemnością opowiemy więcej o naszych rozwiązaniach.