ŻALUZJE DREWNIANE

Strona główna >

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników produktów wytwarzanych z naturalnych surowców.

Stylowe żaluzje wykonane z drewna nie tylko wpisują się w obowiązujący już od dawna ekologiczny trend w dekoracji wnętrz, ale także świetnie sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Dzięki szerokiej palecie gatunków i kolorów drewna, nasi klienci mogą dobrać żaluzje do charakteru oraz stylistyki wnętrza. 

OFEROWANE PRZEZ NAS ŻALUZJE PRODUKOWANE SĄ Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DREWNA EGZOTYCZNEGO

Czyni je to wyjątkowo atrakcyjnymi wizualnie, a dzięki niskiej cenie także jednymi z najczęściej wybieranych przez Klientów. Dodatkowe krycie najlepszymi lakierami sprawia, że żaluzje są bardzo trwałe i solidne oraz odporne na zmienne warunki zewnętrzne.

Serwis rolet zewnętrznych Warszawa

ŻALUZJE DREWNIANE DZIELĄ SIĘ NA LAMELKI O SZEROKOŚCI 25 MM I 50 MM.

Żaluzje drewniane o szerokości 25 mm doskonale sprawdzają się jako osłona zamontowana na skrzydłach okiennych lub w świetle szyby pomiędzy listwami przyszybowymi.

Najczęściej montowanym i najbardziej praktycznym systemem są żaluzje na sznurkach z prowadzeniem bocznym żyłkowym, gdzie linka boczna utrzymuję żaluzje przy oknie podczas uchylania oraz otwierania i zamykania skrzydła okiennego, dzięki czemu lamelki nie uderzają swobodnie o szybę, ale ciągle znajdują się w tej samej płaszczyźnie.


Do sterowania żaluzji drewnianych 25 mm najczęściej stosuję się patyk, który służy do ustawiania konta lamelek, zgodnie z preferencjami użytkownika oraz sznurek do podciągania żaluzji.

Żaluzje drewniane 50 mm to niezwykle stylowe rozwiązanie, które oprócz praktycznego zastosowania osłaniania naszych domów przed światłem, sprawia, że pomieszczenia staja się przytulne i eleganckie zarazem. Żaluzje o lamelach 50 mm montowane są zazwyczaj nad wnękami lub we wnękach okiennych, ale rzadziej na skrzydłach okiennych (montaż taki jest inwazyjny i zmniejsza możliwość otwierania skrzydła okiennego).

Standardowo żaluzje wykonuję się na sznurkach, jednak możemy je wykonać również na taśmach o szerokości 25 mm, co doda pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Sterowanie żaluzji może odbywać się tradycyjnie przy pomocy sznurków lub elektrycznie.