ŻALUZJE FASADOWE

Strona główna >

Żaluzje fasadowe

Żaluzje Fasadowe Warszawa – najlepszy wariant ochrony przed słońcem!

Żaluzje fasadowe doskonale sprawdzą się w budynkach o przeznaczeniu mieszkalnym oraz w biurowcach. Osłaniają okna i inne przeszklenia od strony zewnętrznej, dzięki czemu nie tylko blokują dostęp promieni słonecznych do wnętrz budynków, ale także ograniczają konieczność użytkowania systemów klimatyzujących.

Żaluzje fasadowe montowane na zewnątrz zapewniają prywatność osobom znajdującym się w środku, kiedy tylko to potrzebne. Prosta regulacja sprawia, że w razie potrzeby bądź można odsłonić okna, aby wpuścić więcej światła do wnętrza.

Żaluzje fasadowe – dlaczego warto?

Nasze żaluzje fasadowe występują w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można odnaleźć model pasujący do aranżacji wnętrza i barwy elewacji. Za pomocą naszych produktów łatwo jest zwiększyć estetykę obiektu, dodatkowo ograniczając hałas, który dociera od strony ulicy.

Tanie żaluzje fasadowe są bardzo komfortowe w użytkowaniu, zapewniają proste regulowanie dopływu światła oraz ciepła do wnętrza budynku. Dzięki wysokiej trwałości i jakości wykonania, nasze produkty są bezawaryjne nawet po wielu latach użytkowania.

Zastosowanie listew ruchomych odpornych na czynniki atmosferyczne powoduje obniżenie ryzyka wystąpienia uszkodzeń mechanicznych, które mogą pojawić się w przypadku tradycyjnych lameli.

Gwarantujemy, że proponowane przez nas żaluzje fasadowe to funkcjonalne, estetyczne i świetnej jakości rozwiązania.

Mario Dekor – montaż i serwis żaluzji.

Odwiedź nasz sklep z żaluzjami w Warszawie. Z przyjemnością zaprezentujemy Ci oferowane przez nas rozwiązania i opowiemy o wszystkich szczegółach.