ŻALUZJE FASADOWE

TO ZDECYDOWANIE NAJLEPSZY WARIANT OCHRONY PRZED SŁOŃCEM I TO NIEZALEŻNIE OD PRZEZNACZENIA BUDYNKU

Żaluzje fasadowe doskonale sprawdzą się w budynkach o przeznaczeniu mieszkalnym oraz biurowcach. Osłaniają od strony zewnętrznej okna czy wszelkiego typu inne przeszklenia, dzięki czemu nie tylko blokują dostęp promieni słonecznych do wnętrz w budynkach, ale także ograniczają konieczność użytkowania systemów klimatyzujących.

Wszystkie nasze żaluzje fasadowe występują w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu cechuje je niezwykła estetyka.


Żaluzje są bardzo komfortowe w użytkowaniu, zapewniają proste regulowanie dopływu światła oraz ciepła do wnętrza budynku, a dzięki wieloletniej trwałości i jakości wykonania, gwarantujemy wiele lat bezawaryjnego użytkowania naszych produktów.

Zastosowanie listw ruchomych odpornych na czynniki atmosferyczne powoduje obniżenie ryzyka wystąpienia uszkodzeń mechanicznych, które mogą pojawić się w trakcie pracy tradycyjnych listw.


Gwarantujemy, że proponowane przez nas w Warszawie żaluzje fasadowe to funkcjonalne, estetyczne i świetnej jakości rozwiązania.