ŻALUZJE FASADOWE

Strona główna >

Żaluzje fasadowe

ŻALUZJE FASADOWE - NAJLEPSZY WARIANT OCHRONY PRZED SŁOŃCEM

Żaluzje fasadowe doskonale sprawdzą się w budynkach o przeznaczeniu mieszkalnym oraz biurowcach. Osłaniają od strony zewnętrznej okna czy wszelkiego typu inne przeszklenia, dzięki czemu nie tylko blokują dostęp promieni słonecznych do wnętrz budynków, ale także ograniczają konieczność użytkowania systemów klimatyzujących. Montowane na zewnątrz żaluzje zapewniają prywatność osobom znajdującym się w środku, kiedy tylko to potrzebne. Prosta regulacja sprawia, że w razie potrzeby można odsłonić okna, aby wpuścić więcej światła do wnętrza i na przykład zapewnić je roślinom.

DLACZEGO ŻALUZJE FASADOWE?

Nasze żaluzje fasadowe występują w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można odnaleźć model pasujący do aranżacji wnętrza i barwy elewacji. Za pomocą naszych produktów łatwo jest zwiększyć estetykę obiektu, dodatkowo ograniczając hałas, który dociera od strony ulicy.


Żaluzje są bardzo komfortowe w użytkowaniu, zapewniają proste regulowanie dopływu światła oraz ciepła do wnętrza budynku. Dzięki wysokiej trwałości i jakości wykonania, nasze produkty są bezawaryjne nawet po wielu latach użytkowania.

Zastosowanie listew ruchomych odpornych na czynniki atmosferyczne powoduje obniżenie ryzyka wystąpienia uszkodzeń mechanicznych, które mogą pojawić się w przypadku tradycyjnych lameli.


Gwarantujemy, że proponowane przez nas w Warszawie żaluzje fasadowe to funkcjonalne, estetyczne i świetnej jakości rozwiązania. Warto wspomnieć o tym, że nasze długoletnie doświadczenie wykorzystujemy również do serwisowania żaluzji.