Żaluzje plisowane

Strona główna >

Żaluzje plisowane

Żaluzje plisowane

Żaluzje plisowane to ciekawy sposób na aranżację okna. Są dostępne w wielu rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych, umożliwiają płynną regulację i są bezproblemowe w użytkowaniu. Możesz więc bez problemu stworzyć nowoczesną aranżację okna. Wystarczy, że wybierzesz jedną z naszych wersji kolorystycznych, by całkowicie odmienić wnętrze. A jeśli nie wierzysz, wypróbuj w swoim gabinecie lub sypialni.

Zalety żaluzji plisowanych

Mieszkańcom Warszawy oferujemy żaluzje plisowane standardowe, dachowe czy typu dzień/noc. Kształt i kolor można dobrać w zależności od okna bądź ogólnego wystroju. Dzięki temu nawet na poddaszu lub w przypadku mniej standardowych otworów okiennych można zastosować tego rodzaju rozwiązanie. Chcesz wykończyć strych? Żaden problem. Masz okna panoramiczne i chcesz zapewnić sobie słońce w dzień a prywatność w nocy? Jesteśmy do usług! Montaż żaluzji plisowanej jest prosty oraz nieinwazyjny, dzięki czemu nie utrudnia otwierania i zamykania okien.

Umożliwia za to precyzyjną regulację: można przesłonić dolną lub górną część okna w zależności od potrzeb. Podczas pracy przy komputerze światło pada prosto na ekran? Skorzystaj ze sznurka czy drążka (w zależności od modelu), aby dostosować jego poziom. To proste, wygodne i sprawdzone rozwiązanie. Utrzymanie ich w czystości również nie jest specjalnie trudne czy czasochłonne: wystarczy po prostu je przetrzeć, by usunąć kurz. Co więcej, w przeciwieństwie do zasłon żaluzje plisowane nie utrudniają zamiatania podłogi ani dostępu do parapetu czy kaloryfera. Są dobrym rozwiązaniem dla alergików.

Gdzie sprawdzą się żaluzje plisowane?

Żaluzje plisowane świetnie nadają się do pomieszczeń biurowych. Nie przytłaczają pomieszczenia, są bezproblemowe w użytkowaniu i dobrze się prezentują. To właśnie dzięki nim światło słoneczne nie odbija się od monitora, utrudniając pracę. Biuro czy biblioteka to niejedyne opcje - równie dobrze żaluzje sprawdzą się w salonie, sypialni i kuchni.

Dzięki takiemu rozwiązaniu płynnie wyregulujesz dostęp naturalnego światła w pomieszczeniu: może być go więcej, gdy pracujesz lub mniej, gdy relaksujesz się przed telewizorem. Zawsze będzie schludnie, wygodnie i nowocześnie. Bogactwo wariantów kolorystycznych umożliwia przeprowadzenie metamorfozy w każdym wnętrzu. Może być ciekawie, modnie i nowocześnie - wystarczy zmienić oprawę okna. Wcale nie musisz ograniczać się do firan - żaluzje są równie dobrym rozwiązaniem. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy do pełnej dyspozycji!