Żaluzje plisowane

Strona główna >

Żaluzje plisowane

ŻALUZJE PLISOWANE DOPASOWANE DO OKIEN O RÓŻNYCH KSZTAŁTACH

Dzięki wysokiej jakości materiałów oraz sprawdzonej konstrukcji żaluzje plisowane są wytrzymałe na trudy codziennego użytkowania, a jednocześnie w bardzo ciekawy sposób mogą zmienić wystrój wielu wnętrz. Wybór żaluzji plisowanych do domu, mieszkania czy biura wprowadzi wyjątkowy nastrój w każdym pomieszczeniu, w którym zostaną zamontowane. W naszej ofercie mamy lamele w wielu barwach, dzięki czemu łatwo można wybrać model dobrany do kolorystyki wnętrza. Jedną z naszych najlepszych propozycji są żaluzje wzorzyste, które stanowią interesujący element aranżacji pomieszczenia – plisy z motywem florystycznym czy ornamentowym sprawdzą się w wielu rodzajach wnętrz.

Zaletą żaluzji plisowanych jest możliwość przesłonięcia dowolnego fragmentu okna, na przykład wyłącznie górnej lub dolnej części. Prosty system regulujący pozwala łatwo przesuwać plisy – w zależności od zastosowanego rozwiązania wystarczy pociągnąć za sznurek lub skorzystać z uchwytów na dolnej lub górnej rynnie. Żaluzje należy dobierać do kształtu okna. Oferujemy szeroki wybór produktów. W naszym sklepie w Warszawie znajdują się żaluzje plisowane: standardowe, dachowe, podwójnie regulowane, dzień/noc, trapez, trójkąt, półokrąg, prostokąt + trójkąt wolnowiszące.

JAK DOBRAĆ ŻALUZJE PLISOWANE?

Wybór żaluzji plisowanych do domu, mieszkania czy biura wprowadzi wyjątkowy nastrój w każdym pomieszczeniu, w którym zostaną zamontowane.

Żaluzje należy dobierać do kształtu okna. Oferujemy szeroki wybór produktów. W naszym sklepie w Warszawie znajdują się żaluzje plisowane: standardowe, dachowe, podwójnie regulowane, dzień/noc trapez trójkąt, półokrąg, prostokąt + trójkąt wolnowiszące.