Żaluzje

Strona główna >

Żaluzje

Żaluzje wewnętrzne i żaluzje zewnętrze zyskują na popularności.

Żaluzje ponownie podbijają serca Polaków. Trudno się temu dziwić. Nowoczesne żaluzje są bardzo dekoracyjne, dzięki czemu są gustownym elementem wykończenia wnętrz. Mnogość rodzajów i materiałów z jakich są wykonane pozwala idealnie dopasować osłonę do stylu, w którym urządziliśmy dom czy mieszkanie.

Żaluzje wewnętrzne stanowią skuteczną ochronę przed słońcem i nagrzewaniem się pomieszczeń. A żaluzje zewnętrzne poza barierą dla promieni słonecznych, mają również wysokie właściwości izolacyjne, dzięki czemu w mroźne dni również pełnią funkcję dodatkowej ochrony przed chłodem. Wysoka jakość materiałów, z których wykonane są osłony, wpływa na ich estetykę i wytrzymałość.

Żaluzje Warszawa – bogaty wybór w Mario Dekor.

Mario Dekor wychodząc naprzeciw oczekiwań swoich klientów zapewnia bogaty wybór żaluzji zewnętrznych i wewnętrznych. Znajdziesz u nas klasyczne żaluzje aluminiowe, jak i nowoczesne żaluzje fasadowe. Stale obserwujemy zmieniające się trendy i sukcesywnie poszerzamy ofertę, stawiając na wysoką jakość, funkcjonalność i design.

W naszym asortymencie znajdziesz:

 • Verticale,
 • Żaluzje aluminiowe,
 • Żaluzje drewniane,
 • Żaluzje fasadowe,
 • Żaluzje zewnętrzne.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, którym zależy nie tylko na funkcjonalności, ale także na wysokiej estetyce osłon, jak i przedsiębiorców, którzy chcą zapewnić swoim pracownikom dobre warunki pracy – polecamy im żaluzje do biur, które na pewno spełnią wszystkie ich oczekiwania. Posiadamy szeroką wiedzę i duże doświadczenie, dlatego jesteśmy w stanie służyć naszym klientom fachową radą i pomocą w doborze odpowiednich żaluzji. Zapraszamy do naszego salonu mieszczącego się na warszawskim Ursynowie.

Korzyści i zalety żaluzji.

 • Ochrona przed promieniami słonecznymi,
 • Dobrze regulują ilość wpadającego do wnętrz światła,
 • Zapewniają prywatność i intymność,
 • Zwiększają poczucie bezpieczeństwa,
 • Wysokie walory dekoracyjne,
 • Szeroki wybór rodzajów, kolorów i faktur,
 • Umożliwiają swobodny przepływ powietrza,
 • Nowoczesne rozwiązania zewnętrzne idealnie komponują się z elewacją budynków.

Żaluzje - jakie wybrać?

Żaluzje są rozwiązaniem, stosowanym zarówno przez prywatnych użytkowników, jak i przedsiębiorców. Bardzo dobrze sprawdzają się w mieszkaniach, domach, lokalach o charakterze usługowym, handlowym czy w miejscach użyteczności publicznej. Nowoczesny, ciekawy design, praktyczne funkcjonalności sprawiają, że żaluzje można dopasować do każdego typu okien i każdego pomieszczenia. W jakich wnętrzach sprawdzają się najlepiej?

Dzięki możliwości regulacji kąta lamelek, żaluzje pozwalają na kontrolowanie ilości przepuszczanych promieni słonecznych. Dlatego bardzo dobrze sprawdzają się w nasłonecznionych wnętrzach, w których okna wychodzą na południe lub południowy zachód. Taki rozkład okien sprawia, że latem w pomieszczeniach jest gorąco, a jesienią i zimą słońca brakuje. To idealne miejsce na żaluzje, zwłaszcza żaluzje aluminiowe, które skutecznie odbijają promienie słoneczne. Żaluzje z aluminium pasują zarówno do lokali mieszkalnych, jak i biur i lokali usługowych.

Bardzo ciekawe są także żaluzje drewniane. Najczęściej spotykane są w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon. Takie osłony wpływają na nieduże zacienienie, więc bardzo dobrze sprawdzają się we wnętrzach, w których okna wychodzą na zachód. Żaluzje z drewna idealnie harmonizują z wnętrzami tradycyjnymi, klasycznymi, a nawet skandynawskimi. Doskonale prezentują się na dużych oknach - tarasowych i balkonowych.

Przedsiębiorcy i właściciele firm do pomieszczeń biurowych najczęściej wybierają verticale, czyli tzw. żaluzje pionowe. To długie, pionowe pasy materiału, które poza znakomitą ochroną przed słońcem, zapewniają także bardzo dobrą cyrkulację powietrza. Żaluzje pionowe bardzo ładnie się układają, więc zachowują również wysokie walory estetyczne. Najczęściej spotykamy je w wysokich pomieszczeniach, jednak zapewniamy, że w tradycyjnych mieszkaniach i domach również sprawdzają się świetnie. Wystarczy wybrać nieco węższe pasy i postawić na jasną kolorystykę – dzięki temu optycznie powiększą przestrzeń.

A żaluzje fasadowe? Nie sposób o nich nie wspomnieć! Są ogromnym ułatwieniem i doskonałym elementem elewacji budynku. Nowoczesne żaluzje fasadowe prezentują się naprawdę elegancko i znakomicie podkreślają charakter budynku. Takie żaluzje zapewniają także dobrą izolację termiczną i akustyczną.

Żaluzje to idealny wybór, sprawdzają się praktycznie we wszystkich pomieszczeniach. Jeśli nie wiesz, na jakie żaluzje wewnętrzne lub żaluzje zewnętrzne postawić – skontaktuj się z nami. Posiadamy duże doświadczenie i bogaty wybór żaluzji. Zapraszamy!